وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری با تأسیس دوره‌ی کارشناسی ارشد جمعیّت‌شناسی در دانشگاه بوعلی سینا موافقت کرد

وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری با تأسیس دوره‌ی کارشناسی ارشد جمعیّت‌شناسی در دانشگاه بوعلی سینا موافقت کرد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

دکتر حسن ساری‌خانی، مدیر کلّ تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا، روز چهارشنبه چهاردهم مهرماه 1395 اعلام کردند که شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری با درخواست تأسیس دوره‌ی کارشناسی ارشد جمعیّت‌شناسی در دانشگاه بوعلی سینا موافقت کرده است.

وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری با تأسیس دوره‌ی کارشناسی ارشد جمعیّت‌شناسی در دانشگاه بوعلی سینا موافقت کرد

دکتر حسن ساری‌خانی، مدیر کلّ تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا، روز چهارشنبه چهاردهم مهرماه 1395 اعلام کردند که شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری با درخواست تأسیس دوره‌ی کارشناسی ارشد جمعیّت‌شناسی در دانشگاه بوعلی سینا موافقت کرده است. به این ترتیب، دانشگاه بوعلی سینا پنجمین دانشگاهی است که پس از دانشگاه‌های تهران، علّامه طباطبائی، شیراز و یزد در مقطع کارشناسی ارشد جمعیّت‌شناسی دانشجو پذیرش خواهد نمود. ساریخانی اظهار داشت که دانشگاه بوعلی سینا با پذیرش چهار نفر دانشجو در تکمیل ظرفیّت موافقت کرده و امید است که دست‌کم از نیمسال تحصیلی آینده (بهمن ماه 1395) شاهد پذیرش دانشجو در رشته‌ی جمعیّت‌شناسی در دانشگاه بوعلی سینا باشیم. در زمینه‌ی اعلام تکمیل ظرفیّت دانشگاه‌ها و کد رشته محل‌های جدید، روز شنبه 1395/07/17 سازمان سنجش آموزش کشور اطّلاعیه‌ای جدید صادر کرد که در ادامه می‌خوانید.

پیرو اطّلاعیه‌ی مورّخ 12/7/95 بدین‌وسیله به اطّلاع داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1395 می‌رساند، نظر به این‌که برخی از دانشگاه‌ها و مؤسّسات آموزش عالی پس از انتشار اطّلاعیه‌ی مورّخ 12/7/95، علاوه بر ظرفیّت‌های مندرج در آن اطّلاعیه، برای پذیرش دانشجو در تعداد دیگری از رشته‌های خود اعلام ظرفیّت نموده‌اند و همچنین بعضی از مؤسّسات آموزش عالی تقاضای ظرفیّت جدید در برخی از کدرشته‌های امتحانی را دارند، لذا با توجّه [به] ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و در پیش بودن تاسوعا و عاشورای حسینی، به منظور مساعدت برای ثبت نام و درج کدرشته محل‌های انتخابی، مقرّر گردید به داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام و در جلسه‌ی امتحانی حاضر بوده‌اند اجازه داده شود تا پایان روز شنبه مورخ 24/7/95 نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه‌ی خود از کدرشته‌های امتحانی مربوط (کد رشته‌های مندرج در اطّلاعیه‌ی مورّخ 12/7/95 و این اطّلاعیه) منحصراً از طریق پایگاه اطّلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند. ضمناً لازم به توضیح است جدول کدرشته محل‌هایی که علاوه بر کدرشته محل‌های مندرج در اطّلاعیه‌ی فوق، در آن‌ها پذیرش تکمیل ظرفیّت صورت می‌پذیرد در روز یک شنبه مورخ 18/7/95 در پایگاه اطّلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت. برای دریافت فایل تکمیل ظرفیّت و نیز کد رشته‌محل‌های جدید، این‌حا را کلیک کنید و در صفحه‌ی جدید با کلیک بر روی عنوان «دریافت فایل جداول اطّلاعیه فرمت PDF» فایل مورد نظر را داونلود کنید.